WYPEŁNIACZE I MEZOTERAPIA IGŁOWA

 

WYPEŁNIACZE

To dzisiaj jedna z najskuteczniejszych metod korekcji zmarszczek , które są efektem typowej dla upływu czasu utraty elastyczności i gęstości przez skórę. Dodatkowo zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego to doskonalą alternatywa dla wielu typów operacji plastycznych/korekta nosa, korekta ubytków w obrębie twarzy, plastyka podbródka.W naszej ofercie znajdziecie najwyższej jakości preparaty;

CENY

PRINCESS VOLUME  1amp/strzykawka=750;-  niweluje głębokie zmarszczki ,faldy oraz bruzdy,zwiększając objętość skory, zwiększa objętość ust.Jest bardzo elastyczny co daje możliwość właściwego modelowania skory.Podajemy w głębokie warstwy skory.

PRINCESS FILLER  1amp/strzykawka=700;-  super elastyczny,zapewnia długotrwałe i naturalne efekty,dedykowany do zabiegów całej twarzy,sprawdza się przy zmysłowym i pełnym powiększaniu ust,podnoszeniu kącików i filarom ust. Wypełnia delikatne linie zmarszczek.

AMALIAN 1amp/strzykawka=750;-   niezwykła łatwość podawania, tzw.miękkie wypełniacze,delikatne naturalne efekty

JUVEDERM/SURGIDERM   1amp/strzykawka= od 1000;-/w zależności od rodzaju,  szeroka gama doskonałych wypełniaczy,Juvederm voluma xc jest idealny do zabiegów wolumetrii twarzy a Surgiderm 30XP nadaje się znakomicie do wypełnień bruzd i głębszych zmarszczek.Natomiast Juvederm Ultra Smile doskonale powiększa usta i ma dodatek znieczulenia by zminimalizować  bolesność zabiegu.

I inne